O nas

ABA MEDICA S.A.

 

Drogi Kliencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest ABA MEDICA S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Piekary 14/15, 61-823 Poznań, zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: wjp@abamedica.pl / Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych pisząc na adres: IOD@cito.eu

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Konsekwentnie realizując pragnienie zdobycia pozycji krajowego lidera rynku, stale wzbogacamy ofertę o nowe produkty. Chcąc zdobywać kolejne doświadczenie i rozszerzać obszar i zasięg naszego działania, oprócz sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Piekary 14/15, uruchomiliśmy także sklep internetowy.

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email sklep@abamedica24.pl lub

telefonicznie pod numerem 723-180-151.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół sklepu
abamedica24.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl